Spedytor

Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce
Spedytor
Miejsce pracy: Wieliczka
Numer: StPr/24/0218
OBOWIĄZKI:
Szukanie transportów dla kierowców, kontakt z kierowcami w sprawie transportów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: albański, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

znajomość języka albańskiego jest niezbędna z uwagi na komunikowanie się z kierowcami z Albanii, którzy w większości porozumiewają się jedynie w tym języku

Miejsce pracy:

Wieliczka

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce