Specjalista wsparcia sprzedaży i wynajmu

SAW-TRAK- lider na rynku w branży wózków widłowych, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków
Zakres obowiązków
  • przygotowywanie i archiwizacja dokumentacji
  • organizacja transportu i obsługa logistyczna
  • nadzór nad terminami realizacji zamówień
  • obsługa korespondencji technicznej
  • administracja procesu sprzedaży
  • koordynacja pracy miedzy działami
Wymagania
  • dobra organizacja pracy
  • znajomość MS office
  • komunikatywność
  • umiejętność pracy zespołowej
  • mile widziane doświadczenie w branży lub podobnej
Oferujemy
  • umowa o pracę, pełny etat, praca stacjonarna
  • atrakcyjne stałe wynagrodzenie
  • pracę w firmie z ponad 30-letnim doświadczeniem
  • przyjazna atmosfera w ambitnym zespole