Specjalista / specjalistka ds. personalnych

People make places

ISS Facility Services jest liderem w zakresie tworzenia przyjaznych miejsc pracy i kompleksowego zarządzania obiektami. We współpracy z klientami, ISS wspiera zaangażowanie pracowników oraz opiekuje się i zarządza biurami oraz zakładami produkcyjnymi.

Zintegrowane usługi ISS obejmują Żywienie, Utrzymanie Czystości, Obsługę Techniczną, Wsparcie Administracyjne i Środowisko Pracy. Firma została założona w Kopenhadze w 1901 r. i rozrosła się do rangi światowego przedsiębiorstwa zatrudniającego ponad 450 000 pracowników. W Polsce ISS działa od 1995 r. i zatrudnia ok. 2 000 pracowników na obiektach w całym kraju.

www.pl.issworld.com

Zakres obowiązków:
  • Wprowadzanie danych kadrowych do systemu
  • Zapewnienie, aby wszystkie dane rejestrowane w systemie kadrowym były zgodne z obowiązującymi przepisami prawa i wymogami wewnętrznymi ISS
  • Bieżąca obsługa spraw pracowniczych
  • Ewidencjonowanie absencji pracowniczych
  • Tworzenie grafików i przygotowanie danych do rozliczenia list płac
  • Współpraca z zespołem kadrowo-płacowym
  • wprowadzanie urlopów wypoczynkowych za pracowników
  • pośredniczenie w kontaktach z pracownikami (przyjmowanie wniosków o zaświadczenia, benefity, PPK itp.)
  • przekazywanie nowym pracownikom formularzy do wypełnienia oraz ich kompletowanie i przekazanie do kadr
  • gromadzenie i przesyłanie korespondencji papierowej do kadr
  • nadzorowanie terminowości badań lekarskich oraz wystawianie skierowań na badania medycyny pracy
  • przygotowywanie raportów i statystyk dotyczących pracowników
Wymagania:
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Terminowość, dokładność
  • Bardzo dobra organizacja pracy, odpowiedzialność
  • Znajomość programu Teta Me- mile widziane
  • Znajomość obowiązujących przepisów dotyczących prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  • Umiejętność działania pod presją czasu
  • Umiejętności interpersonalne oraz współpracy w grupie
Oferujemy:
  • Pracę w zróżnicowanym zespole, w którym są osoby w różnym wieku, różnej płci i z niepełnosprawnościami
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • Możliwość zakupu karty sportowej
  • Możliwość skorzystania z darmowych konsultacji z dziedzin (psychologia, prawo, finanse, ekonomia, sprawy pracownicze)