Specjalista / Specjalistka ds. logistyki importowej

VRG S.A. (Vistula Retail Group) jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, która w ramach swojej grupy kapitałowej specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji kolekcji odzieży dla mężczyzn i kobiet. Działalność firmy koncentruje się na zarządzaniu najbardziej rozpoznawalnymi polskimi markami takimi jak: Vistula, Bytom i Wólczanka. Obecne oblicze VRG S.A. jako jednej z najbardziej znanych firm działających w branży odzieżowej w Polsce ukształtowane zostało w wyniku realizacji intensywnego planu rozwoju. Nasze salony znajdują się na terenie całej Polski, a prezentowana w nich oferta to najwyższej jakości odzież i dodatki zaprojektowane zgodnie ze światowymi trendami mody.
Miejsce pracy: Kraków
Twój zakres obowiązków:
  • obsługa logistyczna dostaw towarów (transport morski, lotniczy, kolejowy, drogowy);
  • współpraca z firmami spedycyjnymi i kurierskimi;
  • negocjowanie kosztów transportu i warunków kontraktów z dostawcami;
  • organizacja odpraw celnych;
  • współpraca z agencjami celnymi;
  • prowadzenie ewidencji dostaw towarów i sporządzanie niezbędnych zestawień analitycznych;
  • prowadzenie i rozliczanie dokumentów handlowych związanych z realizowanymi transportami;
  • dbanie o prawidłowy przepływ informacji miedzy innymi działami firmy, które biorą udział w łańcuchu dostaw.
Nasze wymagania:
  • doświadczenie zawodowe w zakresie logistyki importowej;
  • praktyczna wiedza z zakresu funkcjonowania spedycji międzynarodowej;
  • znajomość zagadnień celnych;
  • dobra znajomość języka angielskiego, pozwalająca na swobodną komunikację z kontrahentami zagranicznymi;
  • biegła obsługa pakietu MS Office, w szczególności arkusza kalkulacyjnego Excel;
  • wykształcenie kierunkowe - mile widziane.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w jednej z największych firm z branży fashion w kraju;
  • dogodne warunki pracy: elastyczny czas pracy, nowoczesne biuro, praca od poniedziałku do piątku;
  • pakiet benefitów: dofinansowanie do karty sportowej Medicover Sport, prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twoich najbliższych, dodatkowe ubezpieczenie na życie, atrakcyjny program lojalnościowy, dostęp do platformy językowej.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.