Specjalista / Specjalistka ds. handlowych z j. angielskim

Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Specjalista / Specjalistka ds. handlowych z j. angielskim
Miejsce pracy: Kraków
Jeśli posiadasz:
  • Wykształcenie wyższe (ekonomia, zarządzanie, handel)
  • Doświadczenia w sprzedaży
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. poziom B2 / C1)
  • Umiejętność pracy z CRM
Zaaplikuj!

Twoim zakresem obowiązków będzie:
  • Budowanie długotrwałych relacji klientami
  • Prowadzenie negocjacji handlowych (przygotowywanie ofert, prezentowanie usług firmy)
  • Realizowanie planów sprzedażowych
  • Analiza wyników sprzedaży
  • Udział w targach branżowych
Oferujemy:
  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, premie + system prowizyjny
  • Pakiet benefitów
  • Możliwość rozwoju i uczestnictwa w szkoleniach
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.
APLIKUJ TERAZ

PODOBNE OGŁOSZENIA

Specjalista ds. handlowych z j. niemieckim

Firma: Praca.pl Sp. z o.o.

Lokalizacja: Kraków

Zadania: Aktywne pozyskiwanie nowych klientów, Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami, Negocjacje warunków handlowych oraz prowadzenie rozmów handlowych również w języku niemieckim, Realizacja planów sprzedażowych,...

Dodane: 2024-04-14


PRACA KRAKÓW: NAJNOWSZE OFERTY PRACY

Fundraiser / Fundraiserka

Firma: Greenpeace Polska
Lokalizacja: Kraków

Twój zakres obowiązków pozyskiwanie osób darczyńskich na ulicach polskich miast, czyli przekonywanie osób do zgody na regularne wsparcie finansowe Fundacji Greenpeace Polska przeprowadzanie rozmów na temat naszych kampanii aktywna praca na...

Dodane: dzisiaj

Content System Manager (DAM)

Firma: Aon
Lokalizacja: Kraków

What the day will look like Maintaining assigned library content, including incorporation of timely updates to existing material, building out new content, and retiring outdated content Coordinating with Regional Sales Enablement Leaders and Subject...

Dodane: dzisiaj