Specjalista Operacji Lądowych Krajowych

Miejsce pracy: Kraków
Nr ref.: 324655_1712836240

DB Schenker jest liderem w zakresie zarządzania łańcuchem dostaw i rozwiązań logistycznych w obszarze transportu drogowego, powietrznego i morskiego.

W DB Schenker staniesz się częścią wielkiej, logistycznej sieci, która łączy globalne rynki. Wpraw w ruch swoją karierę i odkryj nieskończone możliwości kształtując przyszłość już dziś. Razem z ponad 78 000 pracownikami na całym świecie, cenimy różnorodność i czerpiemy z indywidualnych doświadczeń, pomysłów i umiejętności. Jako zintegrowany zespół możemy realnie wpływać na rzeczywistość.

Miejsce pracy: ul. Komandosów 1/6, 32-085 Modlniczka
Zakres zadań:
  • Obsługa administracyjna przesyłek w zakresie wyprawienia i przyjęcia;
  • Zapewnienie poprawności i kompletności zapisów w systemie;
  • Bieżące wyjaśnianie nieprawidłowości w obsłudze przesyłek;
  • Kontakt z klientami oraz innymi działami w ramach krajowej i europejskiej sieci DB Schenker.

Oczekiwania wobec Kandydatów:
  • Gotowość do pracy zmianowej oraz dyżurów sobotnich;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Duża samodzielność i umiejętność podejmowania decyzji;
  • Proaktywna postawa wobec klientów;
  • Umiejętność priorytetyzacji zadań i pracy pod presją czasu.
Mile widziane:
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym.
Oferta:
  • Umowa o pracę (wynagrodzenie podstawowe + premia);
  • Możliwość wszechstronnego rozwoju poprzez udział w projektach, szkoleniach i wymianę doświadczeń;
  • Możliwość udziału w inicjatywach pracowniczych;
  • Możliwość korzystania z ZFŚS;
  • Możliwość dofinansowania nauki - kursy doszkalające, językowe czy studia;
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz karty Multisport;
  • Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach;
  • Możliwość dołączenia do pracowniczego programu emerytalnego PPE.