Specjalista inżynieryjno-techniczny

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/0704
OBOWIĄZKI:
Uczestniczenie w prowadzeniu prac rozwojowych realizowanych przez Instytut Wykonywanie zadań związanych z obsługą prac wynikających z działalności Instytutu Uczestniczenie w pracach terenowych na obiektach badawczych Uczestniczenie w seminariach i konferencjach dotyczących zagadnień realizowanych w Instytucie Sporządzanie sprawozdań rocznych i okresowych z realizowanych prac w zadaniach badawczych Uczestniczenie w pracach organizacyjnych InstytutuZgłoszenie winno zawierać: list motywacyjny skierowany do dyrektora Instytutu życiorys (CV) kopię świadectwa ukończenia szkoły średniej ewentualnie kopię dyplomu uzyskania stopnia lub tytułu naukowego oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych i o niekaralności za wykroczenia zawodowe i karne oświadczenie o znajomości języków obcych inne dokumenty uznane przez kandydata za ważne oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb konkursu, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 10.05.2018 (tekst jednolity, Dz. U. z 2019, poz. 1781)Termin i miejsce składania aplikacjiDokumenty należy przesłać na adres poczty elektronicznej itepkrak@itp.edu.pl do dnia 17.02.2021.Dodatkowe informacjeRozmowy kwalifikacyjne będą prowadzone tylko z kandydatami wstępnie wybranymi na podstawie złożonych dokumentów. Instytut Technologiczno-Przyrodniczy zastrzega sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami oraz prawo powiadomienia o podjętej decyzji w sprawie obsadzenia stanowiska jedynie wybranego kandydata.WYNAGRODZENIE DO UZGODNIENIA.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

ukończona szkoła średnia o profilu rolniczym lub pokrewnym; umiejętności: Wymagania niezbędne biegła obsługa komputera, predyspozycje do wyjazdów terenowych celem pobierania próbek, czynne prawo jazdy kategorii B, brak przeciwwskazań do zaliczenia testów psychotechnicznych związanych ze służbowym kierowaniem samochodami kat. B, znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, Wymagania dodatkowe: ukończone studia magisterskie lub w trakcie ostatniego roku studiów w dziedzinie nauk rolniczych (dyscyplina: rolnictwo i ogrodnictwo) lub w dziedzinie nauk ścisłych i przyrodniczych (dyscyplina: nauki o Ziemi i środowisku) lub w dziedzinach i dyscyplinach pokrewnych, znajomość metodyki analiz chemicznych wody i gleby potwierdzona gotowością do podjęcia pracy w laboratorium chemicznym, ogólne zainteresowanie pracą naukowo-badawczą, umiejętność syntetyzowania danych, umiejętność analitycznego myślenia i kreatywność, znajomość oprogramowania MS Office, mocnym atutem będzie znajomość oprogramowania statystycznego oraz GIS

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie