Specjalista ds. zobowiązań

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/0989
OBOWIĄZKI:
-Bieżące monitorowanie eskalacji i próśb o wsparcie usługodawcy w procesie fakturowania-Wsparcie usługodawcy i podmiotów stowarzyszonych w rozwiązywaniu niestandardowych zapytań związanych z przetwarzaniem faktur -Wsparcie rynków i usługodawców w procesie eskalacji-Wsparcie kierownictwa P2P w przygotowywaniu analiz związanych z fakturowaniem dla poszczególnych rynków w celu optymalizacji procesu i zapewnienia skutecznej kontroli.-Wsparcie wdrażania zmian procesowych poprzez ścisłą współpracę z usługodawcą i przedstawicielami oddziałów-Zapewnienie terminowego i prawidłowego testowania systemów w przypadku jakichkolwiek zmian technologicznych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: turecki, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Język: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

poziom wykształcenia: wyższe, kierunek wykształcenia: księgowość / ekonomia / handel zagranczny. Doświadczenie zawodowe: min. 4 lata doświadczenia zawodowego w zakresie księgowości/ finansów. Umiejętności: doskonała znajomość pakietów MsOffice i systemu SAP; zdolność logicznego i analitycznego myślenia, umiejętność pracy pod presją czasu; umiejętność pracy w zespole; wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne; nastawienie na współpracę;

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 8 377 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie