Specjalista ds. wsparcia biznesowego it

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/5034
OBOWIĄZKI:
- Koordynacja działań zespołu projektowego.- Monitorowanie postępów projektów i raportowanie wyników.- Organizacja spotkań i przygotowywanie agend.- Zarządzanie dokumentacją i archiwizowanie ważnych plików.- Wsparcie w analizie danych i przygotowywaniu raportów.- Utrzymywanie kontaktu z klientami i interesariuszami.- Rozwiązywanie bieżących problemów i wsparcie techniczne.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

poziom wykształcenia: wyższe. Doświadczenie zawodowe: 2,5 roku doświadczenia zawodowego, w tym min. 2 lata pracy w bankowości, na poziomie specjalisty. Umiejętności planowania, organizacji, monitorowania postępu prac oraz rozwiązywania problemów. Doskonała znajomość pakietu Microsoft Office (Word, PowerPoint, Excel tabele przestawne), poparta doświadczeniem wiedza z zakresu kodowania danych, makr, arkuszy kalkulacyjnych, baz danych, analizy danych, tabeli, filtrów wykresów

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 8 341 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie