Specjalista ds. Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy: Kraków
Zadania:
  • Monitorowanie pracy linii produkcyjnych oraz zapewnienie sprawności technicznej
  • Diagnozowanie awarii i szybkie przeprowadzanie niezbędnych napraw
  • Regularne przeglądy i konserwacja maszyn oraz urządzeń
  • Współpraca z innymi działami firmy w celu optymalizacji procesów produkcyjnych
  • Dbanie o bezpieczeństwo pracy zgodnie z wytycznymi BHP
Wymagania:
  • Wykształcenie techniczne (preferowane kierunki: mechanika, mechatronika, automatyzacja, itp.)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze utrzymania ruchu (min. 2 lata)
  • Znajomość zagadnień związanych z mechaniką, elektryką i pneumatyką
  • Umiejętność czytania schematów technicznych i elektrycznych
  • Umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów technicznych
  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie zmianowym
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności
  • Pakiet szkoleń oraz możliwość rozwoju zawodowego
  • Pakiet socjalny i dodatkowe benefity (opieka medyczna, karta sportowa, itp.)