Specjalista ds. Rozwoju Handlu

Ogłoszenie numer: 4134497, z dnia 2021-01-25

Firma Prefa Sp. z o.o. w Krzeszowicach specjalizująca się w produkcji prefabrykatów drogowych i obrocie materiałami do budownictwa tramwajowego i drogowego poszukuje:

Miejsce pracy: małopolskie / Krzeszowice

Opis stanowiska

  • Formułowanie planów strategicznych, nadzór nad realizacją
  • Inicjowanie i realizacja projektów rozwoju handlu;
  • Inicjowanie rozwoju produktu
  • Analiza rynku; Edycja planów sprzedażowych i ekonomicznych
  • Realizacja celów sprzedażowych i produktowych.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe w dziedzinie stanowiska;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku 5 lat;
  • Znajomość rynku budownictwa;
  • Proaktywność;
  • Nastawienie na realizację celów;
  • Umiejętności sprzedażowe, negocjacyjne, zakupowe;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Współpracę z profesjonalnym zespołem;
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i kwalifikacji;
  • Niezbędne narzędzia pracy.