Specjalista ds. raportowania

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/2576
OBOWIĄZKI:
• analizować różne wymogi regulacyjne i śledzić przebieg transakcji, aby upewnić się, że ich zachowanie jest zgodne z tym systemem raportowania;• przeprowadzanie dogłębnych analiz istniejących zasad raportowania i zrozumienie pierwotnej przyczyny naruszeń przepisów;• Bądź na bieżąco z wymogami prawnymi i upewnij się, że są one przestrzegane w procesie prowadzonym przez Twój zespół;• analizować, sugerować i wdrażać ulepszenia istniejących metodologii testowania, w tym zautomatyzowanych rozwiązań;• definiowanie nowych scenariuszy testowych w oparciu o zaktualizowane wymagania regulacyjne;• zapewnienie jasnej i przejrzystej komunikacji ryzyka regulacyjnego;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne i komunikacyjne. Wykształcenie wyższe LUB w trakcie studiów z dziedziny International Business. Doświadczenie zawodowe na stanowisku Specjalista ds. raportowania. Posiada rozbudowanej wiedzę o produktach finansowych i ryzyku operacyjnym

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 7 450 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie