Specjalista ds. procesów produkcyjnych

Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach
Miejsce pracy: Myślenice
Numer: StPr/21/0225
OBOWIĄZKI:
- wdrażanie i kontrola procesów technologicznych w procesie uruchamiania nowych produkcji,- opracowywanie, wdrażanie, aktualizacja dokumentacji technologicznej nowych wyrobów,- odbiór nowych form wtryskowych,- uruchamianie nowych produkcji oraz optymalizacja procesu wtrysku,- kontrola jakości wykonywanej formy wtryskowej, wraz ze zleceniem i nadzorem korekty,- nadzór nad odpowiednim zapakowaniem i oznakowaniem wyrobów z produkcji nieseryjnej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Specjalista do spraw doskonalenia organizacji (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: podstawowe, brak
Język: rosyjski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Wymagana znajomość czytania rysunków technicznych, praktyczna wiedza z zakresu rozwoju i doskonalenia procesów technicznych. Wymagana znajomość języka rosyjskiego lub białoruskiego

Miejsce pracy:

Myślenice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 6 356 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach