Specjalista ds. optymalizacji

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/1927
OBOWIĄZKI:
Monitorowanie, analiza i interwencja w zakresie kosztów 3PL w stosunku do budżetu i wydajności w stosunku do KPI oraz realizacja planów naprawczych i usprawnień; zastępowanie planistów podczas szczytów aktywności i nieobecności; zastępowanie osób odpowiedzialnych za planowanie produktów; wstępna eskalacja zgłaszania incydentów zgodnie z systemem zarządzania HSSE Specialities; wymagania klienta, handlowe i umowne są spełniane w pełnej zgodności z odpowiednimi zasadami HSSE, polityką Shell ilokalnymi zobowiązaniami prawnymi.Miejsce wykonywania pracy:Kraków, inne miejsca wskazane przez pracodawcę, (praca hybrydowa).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: hindi, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

Wykształcenie student/w trakcie studiów, doświadczenie zawodowe specjalista ds. planowania 1,5 roku.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 9 220 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie