Specjalista ds. obsługi klienta

Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach
Miejsce pracy: Kalwaria Zebrzydowska
Numer: StPr/24/0280
OBOWIĄZKI:
A. Część teoretyczna:1. Zapoznanie się z przepisami bhp, p-poż.2. Szkolenie z zakresu obsługi programu fiskalnego i obsługi klienta.3. Szkolenie produktowe. B. Zadania wykonywane przez bezrobotnego w okresie odbywania stażu:1. Korespondencja z klientami sklepu internetowego.2. Przygotowanie, obsługa i wysyłka zamówień.3. Wystawianie faktur i dokumentów przewozowych. 4. Obsługa klientów w showroomie siedziby firmy. 5. Przyjmowanie i wydawanie motocykli wypożyczalni.6. Dbanie o wzorowy stan motocykli. 7. Obsługa urządzeń biurowych i fiskalnych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Staż w ramach algorytmu. Wymagania organizatora: wykształcenie średnie, umiejętność obsługi podstawowych programów tj. MS-Office, Optima, zamiłowanie do motocykli, prawo jazdy kat. B.

Miejsce pracy:

Kalwaria Zebrzydowska

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach