Specjalista ds. logistyki

Kraków

Naszym Klientem jest firma produkcyjna działająca w branży automotive. Do nowoczesnego, rozbudowującego się zakładu poszukujemy osoby, która w szczególności dobrze czuje się w planowaniu magazynów oraz przepływu materiałów.

oferujemy
  • Pracę w międzynarodowym środowisku, w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • Możliwość współuczestnictwa w dynamicznym rozwoju firmy,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system benefitów pozapłacowych,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i bogatą ofertę szkoleń
  • Prywatną opiekę medyczną i pakiet sportowy.
zadania
  • Planowanie i projektowanie złożonych struktur logistycznych, ze szczególnym uwzględnieniem innowacyjnych systemów magazynowania i logistyki wewnętrznej,
  • Przygotowywanie koncepcji logistycznej dla Zakładu produkcyjnego, planowanie przepływu materiałów i informacji, symulację procesów logistycznych,
  • Wprowadzanie nowych technologii logistycznych w celu zwiększenia wydajności dostaw materiałów,
  • Planowanie, wdrażanie i kontrolę inwestycji w ramach założonego budżetu,
  • Tworzenie specyfikacji technicznych, analiz ofert oraz warunków handlowych,
  • Współpracę z dostawcami zewnętrznym,
  • Stałe poszukiwanie usprawnień oraz rozwiązań, zapewniających optymalną rentowność projektu,
  • Prowadzenie dokumentacji projektowej oraz zapewnienie jej prawidłowego przepływu i jakości.

oczekujemy

  • Silnej motywacji i gotowości do pracy w wymagającym środowisku projektowym,
  • Wykształcenia wyższego o profilu logistycznym / technicznym (budowa maszyn, robotyka, automatyka, inżynieria produkcji, zarządzanie łańcuchem dostaw lub pokrewne),
  • Doświadczenia w planowaniu urządzeń logistycznych, magazynów, przepływu materiałów,
  • Komunikatywnej znajomości języka niemieckiego - min. B2 (preferowany) oraz/lub języka angielskiego - min. B2,
  • Doświadczenia i chęci do zarządzania złożonymi projektami logistycznymi,
  • Znajomości dostępnych rozwiązań z zakresu urządzeń do transportu bliskiego, automatyki przemysłowej,
  • Umiejętności pracy w zespole projektowym i indywidualnej,
  • Zaawansowanych umiejętności organizacyjnych, zdolności ustalania priorytetów oraz wielozadaniowości,
  • Umiejętności analitycznego myślenia,
  • Chęci podejmowania inicjatyw, nowatorskiego podejścia, elastyczności,
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office, SAP oraz AutoCAD,
  • Gotowości do podróży służbowych.
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47