Specjalista ds. kosztorysowania (branża torowa)

miejsce pracy: Kraków

Głównym przedmiotem działalności spółek Grupy ZUE jest realizacja w formule generalnego wykonawstwa kompleksowych usług budowy i modernizacji linii tramwajowych oraz kolejowych wraz z infrastrukturą towarzyszącą.

Zatrudniona osoba odpowiedzialna będzie za:
  • analizowanie dokumentacji projektowej lub opisu określającego rodzaj, zakres i sposób wykonywania robót wynikających z inwentaryzacji i wymogów Zamawiającego w zakresie robót torowych kolejowych i tramwajowych ,
  • ustalanie i uzgadnianie danych technicznych, technologicznych, organizacyjnych nie określonych w dokumentacji projektowej, a mających wpływ na wysokość ponoszonych kosztów przy realizacji robót budowlanych,
  • rozsyłanie zapytań ofertowych do podwykonawców,
  • formułowanie pytań dotyczących dokumentacji technicznej do inwestorów,
  • przygotowywanie wycen do przetargów krajowych i zagranicznych , aktualizację baz danych,
  • samodzielne wykonanie przedmiarów do wycen podstawie otrzymanej dokumentacji,
  • utrzymanie poprawnych relacji z podwykonawcami,
  • skuteczne i efektywne pozyskiwanie ofert z rynku od podwykonawców/dostawców/usługodawców ,
  • współpracę z innymi działami,
  • rozwijanie wewnętrznych procesów i procedur zgodnie z kierunkiem całej firmy.
Od kandydatów oczekujemy:
  • wykształcenia średniego / wyższego technicznego,
  • znajomości zasad kosztorysowania prac,
  • doświadczenia w sporządzaniu kosztorysów w ramach infrastruktury linowej,
  • co najmniej roku doświadczenia w pracy na budowie w budownictwie infrastrukturalnym,
  • doświadczenia w rozsyłaniu i odpowiadaniu na zapytania ofertowe,
  • skuteczności działania,
  • umiejętności formułowania logicznych pytań dot. dokumentacji technicznej,
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office (MS Project),
  • umiejętności kosztorysowania za pomocą programu kosztorysowego - mile widziane,
  • uprawnień budowlanych w specjalności drogowej lub kolejowej - mile widziane,
  • znajomości ustawy prawa zamówień publicznych ,
  • znajomości j. angielskiego ,
  • znajomości AUTOCAD,
  • komunikatywności,
  • zorientowania na cel,
  • umiejętności pracy pod presją czasu,
  • dyspozycyjności – gotowości do pracy w delegacji.
Kandydatom spełniającym nasze oczekiwania oferujemy:
  • pracę przy ciekawych projektach w dynamicznie rozwijającej się grupie, stabilność, atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz możliwość rozwoju zawodowego
  • niezbędne narzędzia pracy
  • szkolenia zawodowe
  • zajęcia językowe
  • zakwaterowanie na kontrakcie
  • ubezpieczenie na życie
  • opieka medyczna
  • multisport
  • pracownicza kasa zapomogowo-pożyczkowa
  • pracownicze plany kapitałowe
  • pożyczki na cele mieszkaniowe
  • dofinansowanie do wczasów, wycieczek i kolonii
  • dofinansowanie do biletów na wydarzenia kulturalne

PODOBNE OGŁOSZENIA

Specjalista ds. kosztorysowania – branża sanitarna

Firma: ZUE S.A.

ZUE S.A. jest liderem w świadczeniu usług w zakresie budowy i modernizacji systemów zasilania infrastruktury tramwajowej oraz budowy i modernizacji tramwajowej i kolejowej sieci trakcyjnej. Przedmiot działalności spółki obejmuje także...

Dodane: wczoraj

Konsultant / Konsultantka ds. Sprzedaży - Sklep Firmowy T-Mobile

Firma: T-Mobile Polska S.A.

Czego możesz się spodziewać? Dzisiaj technologie pozwalają naszym Klientom prowadzić biznes, spełniać marzenia i dbać o relacje z bliskimi. Dzięki pracy w T-mobile możesz być częścią życia naszych Klientów. Chcesz być na...

Koordynator ds. dokumentacji projektowej / kontraktowej (m/k)

Firma: STRABAG Sp. z o.o.

Zadania : Koordynacja działań na kontrakcie (koordynacja prac projektowych, zarządzanie optymalizacjami i zmianami projektowymi, zarządzanie korespondencją oraz dokumentacją formalną kontraktu, analiza i monitoring ryzyk i zagrożeń budowy,...