Specjalista ds. komunikacji i marketingu

Naree Sp. z o.o., to polska marka odzieżowa, założona przez kobietę - dla Kobiet. Cechuje się niebanalnym wzornictwem, ponadczasowymi krojami i niewymuszonym stylem, który idealnie pozwala połączyć luz, elegancję i kobiecość w jednym.

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:
  • opracowanie oraz wdrażanie strategii marketingowo komunikacyjnej marki;
  • tworzenie spójnego języka komunikacji we wszystkich kanałach (Instagram, Facebook, strona www);
  • koordynowanie działań związanych z kampaniami płatnymi;
  • analiza trendów i wdrażanie ich do strategii;
  • poszukiwanie nowych form promocji marki;
  • optymalizacja komunikatów oraz treści pod kątem wyszukiwarki na stronie internetowej;
  • nawiązywanie i przeprowadzanie współprac z influencerami;
  • kontrola aktywności w sieci związanej z firmą.
Wymagania:
  • min. dwa lata doświadczenia na stanowisku specjalisty;
  • doświadczenie w tworzeniu oraz realizacji strategii marketingowych;
  • biegła znajomość mediów społecznościowych (Facebook, Instagram);
  • lekkie pióro i kreatywność;
  • umiejętność tworzenia lejka sprzedażowego;
  • znajomość zagadnień związanych z komunikacją oraz budowaniem świadomości marki;
  • umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
  • umowę o pracę lub współpracę B2B;
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań (laptop, telefon);
  • szkolenia z zakresu marketingu oraz komunikacji.