Specjalista ds. Influencer Marketingu

RYŁKO jest polskim producentem i dystrybutorem obuwia. Od 1964 roku tworzymy obuwie najwyższej jakości, wykorzystując nasze doświadczenie. W związku ze stałym rozwojem firmy w różnych obszarach, aktualnie poszukujemy pracowników do działu księgowości.   Więcej informacji o nas znajdziesz tutaj https://www.rylko.com/pl/strony/o-nas

Miejsce pracy: Kalwaria Zebrzydowska

Zakres obowiązków

  • Współtworzenie strategii współpracy z Influencerami
  • Egzekucja oraz monitorowanie ustalonych działań.
  • Analizowanie i raportowanie rezultatów pracy.
  • Współudział w prowadzeniu profili marki w social mediach.
  • Współpraca z zewnętrznymi partnerami firmy w zakresie działań marketingowych.

Nasze oczekiwania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • Bardzo dobra znajomość rodzimego świata Influencerów
  • Zainteresowanie w kierunku nowych trendów w komunikacji marketingowej.
  • Zainteresowanie branżą fashion.
  • Samodzielność oraz umiejętność dobrej organizacji czasu pracy.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole.
  • Poczucie estetyki.
  • Nastawienie na rozwój zawodowy.

Oferujemy

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w młodym, dynamicznym zespole.
  • Stabilne warunki zatrudnienia.
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz doświadczenia.