Specjalista ds. Controllingu

Chemobudowa - Kraków S.A. to dynamicznie rozwijająca się firma, o ugruntowanej pozycji na rynku budowlanym krajowym oraz niemieckim, z ponad 70-letnią historią działalności.

Obecnie poszukujemy kandydatek i kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Kraków
Obowiązki:
  • udział w tworzeniu prognoz finansowych (planów rzeczowo-finansowych, projekcji przepływów finansowych)
  • monitorowanie wykonania prognoz, planów, budżetów kosztowych i interpretacja odchyleń
  • przygotowywanie raportów dla organów nadzorczych oraz instytucji finansowych
  • udział w przygotowywaniu sprawozdań finansowych Spółki
  • sporządzanie bieżących i okresowych raportów, zestawień i prezentacji na potrzeby Spółki
  • rozwój narzędzi controllingowych usprawniających proces analizowania i raportowania
  • udział w projektach dotyczących obszaru controllingu, w tym we wdrażaniu systemów informatycznych
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne lub pokrewne (finanse/rachunkowość/controlling/ ekonometria)
  • minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, doświadczenie w branży budowlanej będzie zdecydowanym atutem
  • praktyczna znajomość zagadnień rachunkowości finansowej i zarządczej oraz controllingu
  • doświadczenie w sporządzaniu budżetów oraz prognoz finansowych w spółkach kapitałowych
  • bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office, ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel
  • umiejętność formułowania wniosków na podstawie dużych zbiorów danych
  • wysokie zdolności analityczne, umiejętność rozwiązywania problemów i działania pod presją czasu
  • inicjatywa i samodzielność w działaniu
  • umiejętności planowania i organizowania pracy własnej
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych obowiązków
  • możliwość skorzystania z dopłat z funduszu socjalnego (m.in. dopłata do wypoczynku, dofinansowanie do kolonii dzieci, paczki mikołajowe, świadczenia Bożonarodzeniowe, karta sportowa)
  • możliwość korzystania z dofinansowania do dodatkowej opieki medycznej
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • możliwość rozwoju w prężnie rozwijającej się firmie
Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi osobami