Specjalista ds. BHP

People make places
ISS Facility Services Sp. z o. o jest liderem na Polskim rynku kompleksowej obsługi budynków. Dostarczamy usługi utrzymania czystości i higieny, usługi żywieniowe, wsparcie administracyjne oraz obsługę techniczną. W Polsce firma działa od 1995 r. Naszą siłą są ludzie, zatrudniamy ponad 2500 pracowników.

W pracy kierujemy się takimi wartościami jak uczciwość, przedsiębiorczość, odpowiedzialność i jakość.
Opis stanowiska:
  • Planowanie i realizacja działań w obszarze BHP mających na celu zbudowanie wysokiej kultury dbania o zdrowie i bezpieczeństwo pracowników
  • Wykonywanie zadań służby BHP na terenie obiektów biurowych i zakładów produkcyjnych
  • Przeprowadzanie kontroli warunków pracy zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Inicjowanie działań i opiniowanie proponowanych rozwiązań w zakresie BHP
  • Prowadzenie audytów dotyczących BHP
  • Prowadzenie szkoleń wstępnych, okresowych, tematycznych
  • Koordynacja działań naprawczych i doskonalących
  • Przygotowywanie i nadzór nad dokumentacją dot. wdrożonych systemów zarządzania w zakresie BHP
  • Prowadzenie niezbędnych analiz i statystyk, sporządzanie raportów zgodnie z procedurami firmy
  • Współpraca z centralnym działem BHP
Wymagania:
  • Wykształcenia wyższe kierunkowe w zakresie BHP (warunek konieczny)
  • Min. 4-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze biurowym, przemysłowym lub produkcyjnym
  • Doświadczenie praktyczne we wdrażaniu i doskonaleniu kultury bezpieczeństwa pracy
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie B1
  • Bardzo dobra znajomość aktualnych przepisów i regulacji z zakresu BHP
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność
  • Samodzielność w działaniu
Oferujemy:
  • Samodzielność w działaniu w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Interesującą, pełną wyzwań pracę w zgranym zespole
  • Możliwość rozwoju i awansu w ramach struktury firmy