Specjalista ds. BHP

ZIKO to polska sieć aptek, drogerii oraz salonów optycznych. Naszą działalność opieramy na trosce o zdrowie i na dbałości o najwyższą jakość.

Siłą naszej przewagi konkurencyjnej są zaangażowani Pracownicy. Naszą firmę tworzy zgrany zespół profesjonalistów, którzy w przyjaznej atmosferze rozwijają się zawodowo i czerpią satysfakcję z codziennej pracy.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków
Zakres obowiązków:
  • Opracowywanie i wdrażanie procedur, instrukcji oraz regulaminów związanych z BHP
  • Prowadzenie wymaganej przepisami prawnymi dokumentacji BHP oraz przygotowywanie materiałów szkoleniowych dla pracowników Grupy ZIKO
  • Analiza ryzyka zawodowego
  • Inicjowanie i podejmowanie działań prewencyjnych w celu zapobiegania wypadkom, prowadzenie dokumentacji oraz dochodzenie powypadkowe
  • Wsparcie w realizacji zadań związanych z ochroną przeciwpożarową
  • Nadzór nad stanem bezpieczeństwa i higieny pracy w firmie oraz doradztwo w zakresie stosowania przepisów BHP
  • Organizacja i przeprowadzanie szkoleń wstępnych BHP
Nasze oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub studia podyplomowe w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy
  • Minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym samodzielnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa w zakresie BHP oraz ppoż.
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel)
  • Umiejętność prowadzenia szkoleń wstępnych i okresowych z zakresu BHP
  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Umiejętność wyznaczania i realizacji celów
  • Dobra organizacja pracy
Naszym Pracownikom zapewniamy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Elastyczne godziny pracy
  • Atmosfera oparta na współpracy
  • Ubezpieczenie na życie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Prywatna opieka medyczna
  • Program poleceń pracowniczych
  • Nowoczesne biuro o wysokim standardzie
  • Szkolenia
  • Narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego, zdobywania wiedzy i umiejętności
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • Program „Możesz na nas liczyć”