Specjalista ds. Analizy Danych i Raportowania

Ogłoszenie numer: 4182453, z dnia 2021-02-01

Klient portalu Praca.pl

Dla naszego klienta, ogólnopolskiej firmy handlowej poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie oraz analizowanie raportów w różnych sferach działalności firmy
  • Współpraca z wewnętrznymi działami firmy w zakresie raportowania, analizy i interpretacji danych
  • Wdrażanie i automatyzacja zestawień w narzędziach analitycznych
  • Bliska współpraca z działami sprzedaży, marketingu i logistyki
  • Czynny udział w projektach w aspekcie analitycznym

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe – preferowane ekonomiczne lub nauki ścisłe
  • Zaawansowana znajomość MsExcel
  • Bardzo dobra znajomość SQL
  • Znajomość VBA na poziomie minimum podstawowym
  • Wysokie zdolności analityczne, samodzielność w działaniu oraz formułowanie wniosków na podstawie posiadanych danych
  • Mile widziane wcześniejsze doświadczenie w obszarach raportowania lub analizy danych

Oferujemy

  • Pracę w renomowanej, stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Umowa o pracę
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, karta Multisport)
  • Bezpośredni wpływ na kierunek działania i rozwoju firmy