Specjalista do spraw marketingu i handlu

Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce
Miejsce pracy: Gdów
Numer: StPr/21/0081
OBOWIĄZKI:
opracowywanie i prowadzenie kampanii medialnych, kreowanie wizerunkiem firmyi jej produktów, przygotowywanie materiałów reklamowych i akcji promocyjnych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

oferta pracy skierowana dla osób do 30 r.ż

Miejsce pracy:

Gdów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce