Specjalista do spraw kluczowych klientów (key account manager)

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/0883
OBOWIĄZKI:
budowanie, planowanie i zarządzanie bazą najważniejszych i największych klientów firmy; monitorowanie potencjału klientów na danym rynku; przygotowywanie ofert handlowych; prezentowanie oferty firmy nowym i dotychczasowym klientom; doradzanie klientom w zakresie oferty handlowej firmy; budowanie wizerunku firmy na rynku;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Język: rosyjski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: Biegłe poruszanie się po Internecie - umiejętność znajdowania informacji oraz pisania ogłoszeń
Uprawnienia: zdolności interpersonalne
Uprawnienia: bardzo dobra obsługa komputera
Uprawnienia: komunikatywność

Wymagania inne:

umiejętność zarządzania czasemDyspozycyjność i kreatywność; gotowość do pracy w wyjątkowych przypadkach w dni wolne, z możliwością wyjazdów poza miejsce zamieszkania. Praca oferowana na 3 lata.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie