Spawacz /ślusarz

Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego
Miejsce pracy: Skawina
Numer: StPr/2021-02-01/0188
OBOWIĄZKI:
ślusarstwo remontowe, obsługa maszyn, spawanie gazowe i elektryczne ( I umów zlecenie-okres próbny, kolejna umowa o pracę)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

Doświadczenie zawodowe mile widziane, umiejętność obsługi maszyn ślusarskich, uprawnianie do spawania gazowego i elektrycznego.

Miejsce pracy:

Skawina

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego