Spawacz (m/k)

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Dla naszego klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Olkusz
Nr ref.: SP/OLK/0321
Obowiązki:
  • praca przy obsłudze produkcji,
  • spawanie i naprawa konstrukcji w hali produkcyjnej.
Wymagania:
  • uprawnienia MAG 135,
  • minimum półroczne doświadczenie w spawaniu.
Oferujemy:
  • umowę od pierwszego dnia zatrudnienia,
  • wysokie wynagrodzenie :)
  • pracę w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku,
  • pakiety zdrowotne dla Ciebie i Twojej rodziny :)
  • pracę od zaraz!