Sortowacz

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Sortowacz
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/0822
OBOWIĄZKI:
segregowanie odzieży używanej praca przy taśmie, przy koszach i na hali sortowni. Płaca zasadnicza 2800 zł brutto oraz premia absencyjn760 zł brutto
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

Doświadczenie zawodowe: minimum 1 rok pracy na podobnym stanowisku. Umiejętności: punktualność, dokładne wykonywanie poleceń, umiejętność sortowania odzieży

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie