Sortowacz

Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego
Sortowacz
Miejsce pracy: Słomniki
Numer: StPr/2021-02-11/0274
OBOWIĄZKI:
- sortowanie, pakowanie warzyw i owoców, - przygotowywanie gotowych palet do wysyłki
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak


Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : Sprawność fizyczna[Umiejętność 1] : zdolności manualno-techniczne

Miejsce pracy:

Słomniki


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego

APLIKUJ TERAZ

PODOBNE OGŁOSZENIA

Pracownik gospodarczy – gospodarka odpadami

Firma: SP ZOZ Szpital Uniwersytecki w Krakowie

Lokalizacja: Kraków

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie: wykonywanie prac gospodarczych polegających na segregacji odpadów (według kolorów worków), umieszczanie worków z odpadami we właściwych pojemnikach, utrzymanie porządku...

Dodane: 2021-03-04


PRACA KRAKÓW: NAJNOWSZE OFERTY PRACY

Referent ds. Administracyjnych

Firma: Grupa ERBUD
Lokalizacja: Kraków

Opis stanowiska: wykonywanie bieżących zadań administracyjno-biurowych obsługa kancelaryjna biura, prowadzenie dziennika korespondencji dbanie o właściwy obieg dokumentów i przepływ informacji administrowanie dokumentacją papierową oraz...

Dodane: dzisiaj

Przedstawiciel Handlowy

Firma: Techem Techniki Pomiarowe Sp. z o.o.
Lokalizacja: Kraków

Zadania: Aktywne pozyskiwanie nowych klientów Utrzymywanie relacji z klientami Negocjacje handlowe Nadzór nad realizacją kontraktów Realizacja uzgodnionych celów sprzedażowych Raportowanie Wymagania: Wykształcenie minimum średnie...

Dodane: dzisiaj