Sortowacz

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Sortowacz
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/0192
OBOWIĄZKI:
Sortowanie paczek nadawanych. Ustawienie wózków platformowych. Załadunek i rozładunek frachu. Praca zespołowa w grupie Polsko – Ukraińskiej. Identyfikowanie poszczególnych rodzajów produktów lub materiałów, umieszczenie ich w odpowiednich pojemnikach lub miejscach przechowywania/ składowania. Umowa zlecenie 160 godzin miesięcznie
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Sortowacz (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 1)
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

1 miesiąc doświadczenia w pracy przy sortowaniu przesyłek pocztowych. Język ukraiński - mile widziany

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie