Ślusarz-spawacz

Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego
Miejsce pracy: Skawina
Numer: StPr/2021-03-11/0503
OBOWIĄZKI:
przygotowanie materiału , spawanie
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: Uprawnienia do spawania metodą MIG
Uprawnienia: kurs spawania w różnych technikach
Uprawnienia: umiejętność obsługi urządzeń ślusarskich
Uprawnienia: dokładność

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : umiejętność odczytywania rysunku technicznego

Miejsce pracy:

Skawina

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 30 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego