Serwisant

Serwisant
Miejsce pracy: Kraków
Opis stanowiska:
  • Diagnozowanie i naprawa usterek urządzeń,
  • Prowadzenie regularnych prac konserwacyjnych i serwisowych,
  • Udzielanie wsparcia technicznego i doradztwa klientom,
  • Prowadzenie dokumentacji serwisowej.
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Znajomość narzędzi i technik diagnostycznych,
  • Umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów technicznych,
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dobra organizacja pracy, samodzielność i komunikatywność.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat,
  • Pakiet szkoleń zawodowych,
  • Dobrą atmosferę i wsparcie doświadczonego zespołu.