Sekretarka/rejestratorka medyczna

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Sekretarka/rejestratorka medyczna
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/2469
OBOWIĄZKI:
Zapoznanie z działalnością, strukturą i funkcjonowaniem Stowarzyszenia Dobrej Nadziei. Więcej informacji w załączniku.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Sekretarka medyczna
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: obsługa komputera


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kraków


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

APLIKUJ TERAZ

PODOBNE OGŁOSZENIA

Sekretarka

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Lokalizacja: Kraków

Obsługa kancelaryjna i biurowa działu CZR1.Obsługa systemu SZD - informatycznego systemu zarządzania dokumentacją w administracji skarbowej.Obsługa działu CZR1, w tym w szczególności poczty tradycyjnej i elektronicznej, wpływającej do...

Dodane: 2024-05-03


PRACA KRAKÓW: NAJNOWSZE OFERTY PRACY

Poszukujemy osoby na umowę zlecenie/praktykantów do wsparcia przy procesach przekazywania kluczy klientom/odbiorowych i wsparcia przy podpisywaniu aktów notarialnych w oddziałach: Warszawa w terminie od IV. – XII. 2024 Kraków w terminie od...

Dodane: dzisiaj

Project Manager / Kierownik Projektu

Firma: VENS sp. z o.o.
Lokalizacja: Kraków

Realizacja projektów od fazy koncepcji i przygotowania po zamknięcie i przekazanie do użytkowania Pozyskanie informacji od klienta wewnętrznego i interesariuszy projektu Przygotowywanie specyfikacji i harmonogramów projektowych Zarządzanie...

Dodane: dzisiaj