Sekretarka

Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce
Sekretarka
Miejsce pracy: Wieliczka
Numer: StPr/24/0203
OBOWIĄZKI:
-prowadzenie sekretariatu firmy,-nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentacji,-prowadzenie rejestrów dokumentów,-załatwianie spraw urzędowych ,-porządkowanie dokumentów i faktur.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Wymagane doświadczenie na stanowisku sekretarki co najmniej 1 rok, j.angielski na poziomie komunikatywnym.

Miejsce pracy:

Wieliczka

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce