Sekretarka medyczna

Powiatowy Urząd Pracy w Proszowicach
Miejsce pracy: Proszowice
Numer: StPr/21/0138
OBOWIĄZKI:

porządzanie odpisów dokumentacji lekarskiej, wypisywanie pod nadzorem lekarza kart informacyjnych, wypisywanie i przepisywanie dokumentów z działanością profilaktyczno- leczniczą, współpraca z sekcją statystyki medycznej, prowadzenie rejestru chorych leczonych na oddziale, przekazywanie komórce statystyki medycznej sprawozdań z ruchu chorych

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

znajomość aplikacji ELC, obługa systemu labortatorium ICENTRUM

Miejsce pracy:

Proszowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Proszowicach