Salowa

Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego
Salowa
Miejsce pracy: Krzeszowice
Numer: StPr/2024-04-11/0873
OBOWIĄZKI:
Utrzymanie czystości w salach chorych i innych pomieszczeniach szpitalnych,dezynfekcja pomieszczeń,pomoc w zaspokajaniu potrzeb fizjologicznych ciężko chorych oraz wynoszenie,mycie i dezynfekcja naczyń po wydzielinach i wydalinach.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Umiejętności:nastawienie na potrzeby pacjenta,poszanowanie godności drugiego człowieka,uczciwość.

Miejsce pracy:

Krzeszowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego