Robotnik magazynowy

Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce
Miejsce pracy: Kokotów
Numer: StPr/21/0055
OBOWIĄZKI:

Praca w magazynie odzieżowym w systemie wms. Zbiórka produktów z regałów, pakowanie zamówień na dedykowanym stanowisku komplatacyjnym, sortowanie i ewidencjonowanie paczek, sortowanie produktów na mobilnych sortowniach, prace porządkowe, alokacja produktów na regały.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Robotnik magazynowy (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 1)
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

Praca pod presją czasu, zdolność do szybkiego uczenia się, obsługa urządzeń elektronicznych. Pożądana podstawowa znajomość języka ukraińskiego w celu komunikowania się z resztą załogi.

Miejsce pracy:

Kokotów

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce