Robotnik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce
Robotnik gospodarczy
Miejsce pracy: Wieliczka
Numer: StPr/21/0039
OBOWIĄZKI:
Utrzymanie porządku w obrębie zakładu, obsługa maszyn do mielenia tworzywa.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Wieliczka


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 19 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce



PODOBNE OGŁOSZENIA

Sprzątaczka biurowa

Firma: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego

Lokalizacja: Liszki

Sprzątanie pomieszczeń biurowych, mycie okien, mycie podłóg, ścieranie kurzy Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak Uprawnienia: dokładność Uprawnienia: energiczność Wymagania inne: [Umiejętność 2] :...

Dodane: wczoraj

POWIĄZANIE POSZUKIWANIA

PUP Wieliczka Gorlice Zakopane Skawina

PRACA KRAKÓW: NAJNOWSZE OFERTY PRACY

Kierownik obiektu / Inżynier budowy

Firma: UNIBEP S.A.
Lokalizacja: Kraków

3500 - 6500 brutto + dodatki Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko inżyniera budowy oraz kierownika obiektu (osoba z uprawnieniami budowlanymi) na poniższe lokalizacje: Poznań, Warszawa - budownictwo mieszkaniowe, Szczecin/ Police -...

Dodane: dzisiaj

Uczeń w zawodzie manewrowy

Firma: DB Cargo Polska S.A.
Lokalizacja: Skawina

Napędzaj z nami motor gospodarki, dostarczając usługi wysokiej jakości. Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj się w międzynarodowej firmie, należącej do grupy DB. Czerp korzyści z tego, że DB Cargo zadba o Ciebie. DB Cargo Polska S.A....

Dodane: dzisiaj