Robotnik gospodarczy

Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego
Miejsce pracy: Krzeszowice
Numer: StPr/2024-04-25/1008
OBOWIĄZKI:
wg programu stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Krzeszowice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego

PODOBNE OGŁOSZENIA

Pracownik gospodarczy

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

wg. zał. um nr 159/2024/FP Wymagania konieczne: Wykształcenie: gimnazjalne Uprawnienia: dyspozycyjność Uprawnienia: terminowość Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole Uprawnienia: kultura osobista Wymagania inne:

Dodane: 2024-04-30