Rejestratorka medyczna

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/6062
OBOWIĄZKI:
Zapoznanie się z działalnością, strukturą i funkcjonowaniem Stowarzyszenia Dobrej Nadziei, zapoznanie się ze sposobem funkcjonowania rejestracji w Stowarzyszeniu Dobrej Nadziei, zapoznanie się ze sposobem rejestracji i obsługi pacjentów w Stowarzyszeniu Dobrej Nadziei (rejestrowanie pacjentów, potwierdzanie wizyt, sprawdzanie EWUŚ, kontakty NFZ, archiwizacja kart), obsługa rejestracji poradni Stowarzyszenia Dobrej Nadziei.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Rejestratorka medyczna
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: obsługa komputera

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie