Rejestratorka medyczna

Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce
Miejsce pracy: Wieliczka
Numer: StPr/24/0727
OBOWIĄZKI:
Obsługa pacjentów poprzez udzielanie informacji, prowadzenie rejestracji osobistej, internetowej, terminowej, kolejek oczekujących, prowadzenie sprawozdawczości elektronicznej i papierowej,wydawanie wyników badań, kserokopii dokumentacji, pobieranie opłat, archiwizowanie dokumentacji, współpraca z lekarzami i pozostałym personelem.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

dobry stan zdrowia

Miejsce pracy:

Wieliczka

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce