Referent ds. Reklamacji

Grupa Heban, lider w dystrybucji materiałów budowlanych

i artykułów kompleksowego wykończenia wnętrz, poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków
Obowiązki:
  • przygotowywanie pisemnych odpowiedzi na reklamacje Klientów
  • terminowa obsługa reklamacji
  • monitorowanie oraz sumienność wyjaśniania i opiniowania reklamacji
  • wysoka jakość rozpatrywania oraz kompletowanie niezbędnej dokumentacji do właściwej oceny rozpatrywanej reklamacji
  • codzienne opracowywanie odpowiedzi na zapytania w formie e-mail
  • dostarczanie klientom aktualnych informacji dotyczących oferowanych usług
  • zapewnienie rzetelnej i fachowej pomocy Klientom
Wymagania:
  • umiejętności interpersonalne
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • terminowa realizacja zadań
  • łatwość w podejmowaniu decyzji
  • opanowanie w sytuacjach stresowych
  • rzetelność, odpowiedzialność
  • dobra znajomość obsługi komputera
Oferujemy:
  • Stałą pracę na pełny etat w oparciu o umowę
  • Atrakcyjne zasady wynagradzania
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Szkolenia i podnoszenie kwalifikacji
  • Realne możliwości rozwoju w ramach organizacji