Recepcjonista hotelowy

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/1988
OBOWIĄZKI:
Obsługa gości hotelowych krajowych i zagranicznych, wystawianie rachunków, obsługa portali internetowych do rezerwacji.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Recepcjonista hotelowy
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: obsługa komputera

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie