Radca prawny

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/0831
OBOWIĄZKI:
opracowywanie, opiniownie umów , weryfikacja umów zawieranych przez IF PAN, aktów prawnych, udzielanie wyjaśnień, wydawanie opinii prawnych,udzielanie wyjaśnień , porad prawnych, występowanie w charakterze pełnomocnika IF PAN w postępowaniach sądowych, nadzorowanie prac realizowanych w obszarze działalności IF PAN przez zewnętrznych doradców prawnych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Radca prawny (wymagany staż - lata: 5)
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), prawnicze

Wymagania inne:

uprawnienia radcy prawnego,znajomość przepisów prawa cywilnego, prawa pracy, prawa zamówień publicznych, prawa wł. intelektualnej, przemysłowej, przepisów o szkolnictwie, dośw. w zakresie przygotowania opiniowania i negocjowania umów.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 5 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie