Przedstawiciel Handlowy

SIG jest wiodącym dystrybutorem specjalistycznych materiałów budowlanych, obsługującym sektor budowlany i konstrukcyjny w całej Europie. Zapewnia Klientom porady wykwalifikowanych doradców, profesjonalną i szybką obsługę handlową poszerzoną o usługi transportowe, terminowe dostawy oraz pełny asortyment produktów. Gwarantuje sprawną obsługę na każdym etapie prowadzonych prac budowlanych i wykończeniowych.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków
Twój zakres obowiązków
  • Rozwój sprzedaży materiałów budowlanych oraz doradztwo techniczne
  • Realizowanie planów sprzedażowych
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami i partnerami handlowymi
Nasze wymagania
  • Doświadczenie w firmie będącej dystrybutorem materiałów budowlanych
  • Znajomość lokalnego rynku w zakresie planowanych i realizowanych inwestycji oraz funkcjonowania firm wykonawczych
  • Komunikatywność i samodzielność
  • Prawo jazdy kat. B
Co oferujemy
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Program szkoleń (wprowadzające, produktowe, sprzedażowe)
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia (podstawa + premia)
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków służbowych takich jak: samochód, telefon, laptop
Benefity
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Zniżki na firmowe produkty i usługi

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez SIG sp. z o.o. na potrzeby procesu rekrutacyjnego.

W przypadku woli udziału w projektach rekrutacyjnych w przyszłości prosimy o dołączenie dodatkowej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez SIG sp. z o.o. na potrzeby procesu rekrutacyjnego oraz ewentualnych przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Informujemy, iż administratorem Państwa danych osobowych jest SIG sp. z o.o. (ul. Kamieńskiego 51, 30-644 Kraków). Dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego lub nawiązania współpracy w oparciu o umowę cywilnoprawną. Podstawą przetwarzania danych osobowych kandydatów jest art. 22-1§ 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (tekst jednolity: Dz. U. z 2018 poz. 108 z późn. zm.) oraz ich zgoda w zakresie nieujętym ww. przepisem. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania (poprawiania), a w sytuacjach określonych prawem – usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Państwa dane nie będą udostępniane podmiotom trzecim poza podmiotami uczestniczącymi w procesie rekrutacyjnym oraz nie będą przekazywane do państw trzecich. Państwa dane nie będą podlegały profilowaniu.