Przedstawiciel handlowy

Powiatowy Urząd Pracy w Proszowicach
Miejsce pracy: Proszowice
Numer: StPr/21/0132
OBOWIĄZKI:
Sprzedaż i promocja towarów firmy na powierzonym terenie Prowadzenie firmowych programów promocyjnychDbałość o właściwą ekspozycję towarów i materiałów wspomagających sprzedażEgzekucja ustaleń centralnych,Budowanie długotrwałych relacji z klientami Rozwój powierzonego rynku Praca na terenie województw; małopolskiego, świętokrzyskiego, podkarpackiego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

wynagrodzenie + prowizja od sprzedaży kontakt e-mail: sekretariat@b-and-g.pl

Miejsce pracy:

Proszowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Proszowicach