Przedstawiciel handlowy branży pneumatycznej

PHPU Semex Sp. J. Fertacz,Huszno

Właściciel marki HF Pneumatics.

Firma posiadająca sieć dystrybutorów na terenie całej Polski.

W związku z rozwojem Oddziału Kraków poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

  • rozwój sprzedaży w wyznaczonym regionie;
  • budowanie relacji handlowych z klientem zgodnie ze strategią i polityką firmy Semex;
  • realizacja celów sprzedażowych;
  • pozyskiwanie i obsługa nowych dystrybutorów marki HF Pneumatics;
  • bieżące raportowanie z powierzonych zadań.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie;
  • prawo jazdy kat. B;
  • umiejętność pozyskiwania nowych klientów;
  • umiejętność pracy indywidualnej oraz pracy w zespole;
  • komunikatywność i zdolności interpersonalne;
  • zaangażowanie;
  • doświadczenie w branży pneumatycznej będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w renomowanej i dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • atrakcyjne wynagrodzenie (pensja plus premia uzależniona od wyników w sprzedaży);
  •  możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji;
  • umowę o pracę;
  • samochód służbowy, telefon, laptop.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)