Projektant stron internetowych (webmaster)

Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce
Miejsce pracy: Wieliczka
Numer: StPr/21/0063
OBOWIĄZKI:
wykonywanie stron internetowych, testowanie i walidacja opracowanych witryn, pisanie programów, publikowanie i pozycjonowanie stron, aktualizowanie i dodawanie nowych treści na stronie internetowej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

staż z EFS POWER dla osób bezrobotnych DO 30 r. życia

Miejsce pracy:

Wieliczka

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce