Projektant produktu

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/2409
OBOWIĄZKI:
Odpowiedzialność za różne problemy projektowe od początku do końca projektuPriorytetowe traktowanie perspektywy użytkownika Brainly we wszystkich decyzjach projektowych, jak również przeprowadzanie badań użytkowników i testów użyteczności w celu potwierdzenia wyborów projektowychTworzenie estetycznych interfejsów użytkownika, które są zgodne z tożsamością marki i wytycznymi projektowymi, przy jednoczesnym zachowaniu spójności elementów projektu w całym interfejsie użytkownikaDostarczanie wysokiej jakości rozwiązań projektowych w ustalonych terminach, integracja komponentów projektu interakcji z Design System, wspierając spójność i skalowalność wszystkich produktów i funkcji.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia: Umiejętności komunikacyjne pozwalające na efektywną pracę w zespole
Uprawnienia: Dbałość o szczegóły
Uprawnienia: kreatywność i innowacyjność

Wymagania inne:

Znajomość Figmy, Wiedza ekspercka w zakresie ram i metodologii projektowania produktów, Doskonałe umiejętności projektowania wizualnego ze znajomością typografii, interfejsu użytkownika i estetyki; Znajomość metodologii jakościowych i ilościowych badań użytkowników oraz testów A/B.Portfolio wykazujące udokumentowane doświadczenie w projektowaniu, iterowaniu i dostarczaniu rozwiązań produktowych; Doświadczenie w pracy nad szybko rozwijającymi się produktami B2C; doświadczenie w projektowaniu produktów o dużym stopniu złożoności; Nastawienie na rozwój, chęć do współpracy i eksperymentowania; Duża dbałość o szczegóły i wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 18 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie