Projektant odzieży damskiej

MGcentral dla MGsolutions MGJJ Sp. z o.o. Sp. k.  - Agencji Pracy Tymczasowej oraz Doradztwa Personalnego z siedzibą w Krakowie przy ul. Myślenickiej 133, posiadającej polski certyfikat o numerze rejestru 9466 oraz niemiecki certyfikat agencji zatrudnienia (Erlaubnis zur Arbeitnehmerueberlassung, BfA Duesseldorf) specjalizującej się w świadczeniu usług w ramach pracy tymczasowej w Polsce i za granicą oraz rekrutacji stałej na stanowiska niskiego i średniego szczebla oraz prace specjalistyczne poszukuje osób zainteresowanych pracą jako:

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

  • projektowanie kolekcji ubrań damskich
  • przygotowanie założeń projektowych do kolekcji uwzględniających kolorystykę, wzornictwo i materiały
  • tworzenie tablic inspiracyjnych z przykładami stylizacji według przyjętych wcześniej założeń
  • śledzenie najnowszych trendów światowych
  • ścisła współpraca z konstruktorem oraz zespołem szwalni
  • inne prace zlecone

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • praktyczna znajomość zasad konstrukcji, kroju i szycia
  • umiejętność pracy w zespole
  • ambitne podejście do pracy
  • samodzielność, kreatywność i zaangażowanie w pracy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji
  • praca w młodym, kreatywnym zespole